10:01, 05 Лютого 2020

«Це не спонтанний акт», – Пустовіт про спробу демонтажу контейнерів «Центрального ринку» вночі

Підприємці з комунальної ділянки ринку повинні переїхати на «Новий ринок», а оцінку діям муніципалів дасть слідство.

Перед початком засідання виконавчого комітету 5 лютого секретар міськради Григорій Пустовіт звернувся зі заявою до преси щодо демонтажу незаконних кіосків на території комунальної ділянки.

«Сьогодні ввечері працівники департаменту муніципальної варти вчинили спробу демонтувати кіоски, які незаконно стоять на землі комунальної власності, по яким неодноразово йшли дискусії і попередження. Це не спонтанний акт, не імпровізація. 29 січня розірвана угода з КП «Луцькі ринки» щодо подальшого використання цієї ділянки. Є рішення міськради по непродовженні  використання території, яку зараз займає центральний ринок в подальшому для торгівлі, за винятком критого павільйону, який в приватній власності і надалі працюватиме, всі решта території, які не приватна власність, мають бути перенесені. Не ліквідовані, не закритий ринок, а перенесені. Тому коли ведуть розмову що ринок повністю ліквідовується це неправда, ринок переноситься», – відзначив виконувач повноважень міського голови.

З його слів, вже розпочав роботу Новий ринок, туди багато хто з підприємців вже переїхав, а багато кому не дають переїхати сусіди. Щодо вимог підприємців скликати позачергову сесію міськради та скасовувати рішення міськради, він зауважив, що депутати скасувати рішення не можуть, це може зробити лише суд. Щодо оцінки дій муніципалів, Григорій Пустовіт повідомив, що відповідну оцінку дадуть у результаті слідства, яке триває. З його слів, депутати не мають жодного власного інтересу на Старому ринку, інтерес один – місто повинно мати гарну атракцію біля замку. Він побажав підприємцям успішно працювати на новому ринку і з розумінням поставитися до того, що місто хоче мати біля замку гарну облагороджену рекреаційну.

Його виступ переривали криками «Що ви робите?», « Ганьба вашій команді!» та«В відставку Пустовіта!» присутні у залі засідань підприємці та активісти. Наразі триває колотнеча перед президією, розлючені підприємці оточили очільників міста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: