20:05, 27 Вересня 2019

Чим дивуватиме молодіжна сцена фестивалю «Фронтера» у Луцьку

В рамках ІІ Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера», який відбудеться 4-6 жовтня в Луцьку, до обласного центру Волині приїдуть чимало письменниць, які пишуть для підлітків і про підлітків. 

Про це повідомили організатори фестивалю.

Цьогоріч організатори фестивалю «Фронтера» запрошують на події трьох сцен – основної, молодіжної та дитячої. Тому, не зважаючи на вік, усім буде цікаво відвідати презентації та познайомитися з авторами книг.

До Луцька приїде молодіжна письменниця, авторка підліткових романів та книжок для дітей Ольга Купріян. Вона презентуватиме бестселер «Щоденник Лоли», книжку-приквел до популярного телесеріалу «Школа», та розповість про історії для наймолодших.

Ольгу Купріян знають навіть ті підлітки, які неохоче читають книжки. Адже вона написала передісторію знайомого усім українським тінейджерам серіалу «Школа». «Щоденник Лоли» розповідає про життя його головної героїні Лоліти Гавриленко до подій серіалу, а також розкриває глибше деякі події, які глядачі побачили на екрані.

«Особливість цієї книжки в тому, що кожен підліток знайде щось для себе. Впевнена, що декому це навіть допоможе розібратися в собі», — так відгукнулася про книжку виконавиця ролі Лоли акторка Ліза Василенко.

Крім того, Ольга Купріян – авторка підліткової повісті «Солоні поцілунки» та чотирьох книжок для дітей «Беркиць проводжає дідуся», «Суперклей для вази», «Боброго ранку!» і «Мамонт».

Також під час фестивалю у фантазійний світ пригод можна буде потрапити разом з Наталією Матолінець. У Луцьку вона презентуватиме свою новинку, яка щойно вийшла друком «Академію Аматерасу». У романі авторка переплела історії з міфології та створила власний, самобутній світ, де молоді боги навчаються своєму ремеслу. Авторка вже добре відома серед підлітків, адже має у доробку ще три книги – «Гессі» та дві частини про «темних і світлих Вартових», «Варта у Грі» та «Артефакти Праги».

На молодіжній сцені виступить іще одна улюблениця юних читачів – Анастасія Нікуліна. До Луцька вона їде не просто з розмовою, а цікавою програмою, «шоу-презентацією». Допомагатимуть авторці хлопці зі спортивного клубу козацького бойового мистецтва «Герць». До речі, презентуватиме Анастасія Нікуліна роман «Зграя» про друзів, які займаються паркуром.

Поспілкуватися з авторами, які пишуть про підлітків та для них, можна буде 5 та 6 жовтня.

Повна програма фестивалю: bit.ly/2kSw910.

Квитки на заходи основної сцени можна придбати на сайті, в Кав’ярні «Kava Avenue» (вул. Винниченка, 25), в Книгарні Волинської обласної друкарні (вул. Коперника, 27), в Книгарні «Освіта» (проспект Волі, 8).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: