12:15, 20 Вересня 2019

Чи здатний ріелтор на магію

Експерт з нерухомості розповідає, що насправді може агент з нерухомості.

Він наводить пояснення, чому експерт не може продавати по будь-якій ціні, яку придумав покупець:

«Скажіть, банк заробляє гроші замість Вас або раціонально зберігає Ваші кошти і зручно організовує платежі? Перукар змушує Ваше волосся вирости на 10 см, поки стриже, або він підбирає для Вас найбільш підходящий стиль з наявної кількості і якості волосся на Вашій голові? І нарешті – поліс від страхового агентства робить Вашу машину броньованою, або робить Ваші поїздки більш спокійними? Це все послуги, які роблять наше життя зручнішим, але не змінюють його суть», – зазначає менеджер компанії «Атланта Нерухомість» Дмитро Хоміч.

Експерт наголошує, що так і ріелторська послуга покликана організувати для Вас найбільш вигідну операцію з-поміж можливих на ринку нерухомості. Немає мови про те, щоб “продати по моїй ціні”, “почекаю півроку і тоді видно буде, як продавати”, “приводьте покупця і я подумаю,  продавати чи ні”.

«У контексті порівняння це звучить приблизно так: Слова банкіру: “Я хочу відсоток по депозиту 20 % і мені байдуже на політику банку”. Слова перукарю: “Пострижи мене коротко, а якщо мені не підійде – поверни все назад”. Слова страховику: “Якщо я потраплю в аварію, тоді підпишу ваш поліс для того, щоб ви відновили мою машину”. Звучить абсурдно, але це ті прохання, з якими ріелтор стикається кожен день. У нашій роботі немає магії – є праця по 8 і більше годин на день, і цілком природно – коли ти займаєшся нерухомістю велику кількість часу – ти орієнтуєшся в цьому краще оточуючих і швидше вирішуєш питання, які вже вирішував 10, 20, 50 разів поспіль», –  підсумовує фахівець.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: