13:10, 03 Грудня 2022

Чи буде у Володимирі новорічна ялинка

До різдвяних свят у Володимирі вперше прикрасять живу ялинку, яка росте у парку «Слов’янський».

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

“Цього року українцям, на жаль, не до різдвяних свят, адже замість того, щоб планувати святкування та закупівлю подарунків, кожен нині думає, як пережити цю складну зиму та де і за що придбати генератор, акумулятор чи інші альтернативні джерела енергії. Та не зважаючи на це, життя триває і на частинку казки та різдвяної магії заслуговує кожен з нас, а особливо наймолодші володимирчани, дитинство яких минає у такий важкий час. Відтак ухвалили рішення прикрасити до новорічно-різдвяних свят одну із ялинок, що росте у парку “Слов’янський”, біля якої дорослі та діти зможуть хоча б на трішки перенестись у святкову атмосферу”, – повідомив міський голова Ігор Пальонка.

Працівники комунального підприємства “Полігон” уже почали облаштовувати територію біля ялинки, адже на газоні потрібно зробити спеціальний настил, будиночок для торгівлі та лавки, які розташовані поруч, перенесуть, а саму територію огородять. Підготовчі роботи завершать до 15 грудня, тож уже до Дня Миколая дітвору потішить святково вбрана вічнозелена красуня.

“Про світлову ілюмінацію, з огляду на теперішню енергетичну кризу, поки що не йдеться, проте, сподіваюсь, що зможемо засвітити ялинку хоча б на короткий період на свята – Святого Миколая, Різдво та Новий рік”, – додав Ігор Пальонка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: