12:52, 29 Жовтня 2020

Чотири причини вибрати «SmartTender» для участі в торгах «Prozorro»*

Пандемія прискорила діджиталізацію бізнес-процесів у всьому світі. Дрібні підприємці пішли в онлайн і намагаються розширити число потенційних партнерів. Однією з найбільш безпечних і зручних платформ розвитку бізнесу в Україні є «SmartTender» — акредитований електронний майданчик «Prozorro».

Комерційні торги. Приклади приватних підприємств, в тому числі волинських, доводять: бізнес успішно проводить закупівлі у надійних постачальників «Prozorro» https://smarttender.biz/ru/kommercheskie-torgi/. Достатньо акредитуватися на майданчику «SmartTender» і розмістити свій запит.

Закупівлі за бюджетні кошти. Специфіка системи «Прозорро» змушує електронні майданчики жорстко боротися за інтереси своїх учасників. «SmartTender» систематично модернізує функціонал сервісу.

Акредитовані на «SmartTender» учасники торгів:

– отримують відомості про нові лоти від телеграм-бота;

– зберігають документацію в хмарному сервісі;

– належно захищені від витоку комерційної інформації;

– аналізують ринок конкурентів в спеціальній системі;

– швидко спілкуються із замовниками;

– отримують допомогу від «SmartTender» при підготовці тендерної документації і фінансових гарантій;

– ніколи не пропускають початок аукціону;

– підписують договори поставок з допомогою сервісу електронного документообігу без витрат на кур’єрів і втрати часу;

– мають інформаційну підтримку і беруть участь у вебінарах Академії торгів.

«Prozorro.Market». Нова торгова платформа для допорогових закупівель розроблялася за участю фахівців «SmartTender». За аналогією з «Amazon» і «Rozetka», продавці канцтоварів, меблів, оргтехніки, тканин, запчастин отримали відкритий маркетплейс для розміщення товарів і продукції. Допорогові закупівлі бюджетної сфери тепер схожі на звичайну онлайн-покупку.

«Prozorro.Sale». Майданчик розміщує інформацію про продаж і оренду державного та комунального майна, активів банків, майна банкрутів і оголошення приватних компаній. «SmartTender» розробив зручний функціонал для покупців і орендарів. До вдалої угоди — один клік.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: