18:42, 13 Жовтня 2020

Чому варто обрати «Вікна Стандарт»*

Пластикові вікна останнім часом стали дуже популярні і користуються попитом серед споживачів різного рівня достатку. Варто наголосити, що велику популярність мають віконні конструкції категорії «Вікна Стандарт», а чому так — розберемо більш детально далі.

Особливості та суть стандартизації

З самого початку популяризації віконних ПВХ-конструкцій споживач став цікавитися актуальними габаритами цих виробів. З причини того, що більшість покупців проживають в будинках (багатоквартирних або приватних будинках) з типовими плануваннями, стало актуальним питання стандартизації віконних конструкцій. У цьому є не тільки користь при виборі вікон для конкретного приміщення, але і зручність для самих виробників. Однак справедливо зауважити — багато виробників розробляють власні стандарти, які в більшій мірі стосуються розмірних параметрів.

Для зручності споживача кожен виробник (у тому числі компанія “Віконда”) надають наочний приклад пластикового вікна, виготовленого із застосуванням актуальних стандартів. Покупець повинен пам’ятати — пластикове вікно не є готовим продуктом, а конструкція виготовляється виробником під конкретні габарити, що надає замовник. Зовнішній вигляд і проект готового продукту можна оцінити і при необхідності змінити за допомогою спеціального програмного забезпечення.

Є і зовсім конкретні стандарти, які беруть за основу практично всі виробники пластикових вікон. Щодо числового співвідношення, то в основу береться відношення двох параметрів — висоти і ширини, а виражено воно в 1 200 х 1 200 міліметрів. Є і мінімально можливі віконні конструкції, а так само їх співвідношення величин 420 х 420 мм. Будь-яка віконна конструкція повинна мати профіль не менше 70 мм товщини — це необхідно для забезпечення безпеки їх експлуатації.

Щодо предметів стандартизації, то можна виділити такі категорії конструкцій:

– Одно- або багато-стулчасті вікна;

– Панорамні вікна;

– Балконні вікна;

– віконні вставки на двері.

Є певні правила для визначення величин інших складових пластикового вікна. Наприклад, підвіконня і зокрема його ширини, які обов’язково враховуються в загальному розрахунку.

Є і можливість упорядкування величин за рахунок прийняття до уваги мінімальної похибки. Цей параметр становить 10 сантиметрів. З огляду на це можна зрозуміти одне — поняття «стандарт» і сам процес стандартизації є темою досить неоднозначною.

Стандарти для приватних будинків

При плануванні будівництва дачі варто задуматися про вікна. Перевага цього типу будівель є в тому, що немає гострої необхідності враховувати взагалі будь-які стандарти в принципі. Однак врахувати певні вимоги неодмінно варто, а складаються вони в наступному:

1. Пропускна здатність скла;

2. Географічне положення і ландшафт місцевості;

3. Розмірні параметри об’єкта будівництва;

4. Бажана ступінь освітленості в приміщенні.

Розібратися в цій темі можна за підтримки фахівців компанії-виробника “Віконда”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: