13:10, 10 Липня 2020

Чому не вдається продати квартиру: як волинянам уникнути основних помилок

Дуже часто до ріелторів звертаються клієнти, які намагались самостійно продати житлову нерухомість в Луцьку, витрачали свій час, кошти на рекламу, та так і не змогли досягнути бажаного результату. Деякі люди чекають роками, що хтось таки «клюне» та купить житло. Є чимало помилок, які не дадуть вам продати будинок чи квартиру в прямому сенсі ніколи. І зараз ми допоможемо вам подивитись на процес покупки нерухомості з боку покупця.

Про це йдеться на сайті компанії “Атланта Нерухомість”.

Основні помилки та як їх виправити

Помилка № 1. Перше враження не важливе

Якщо ви відноситеся до тієї категорії людей, які так думають, не дивно, що нерухомість досі не продали. Дуже багато покупців якраз таки орієнтуються на перше враження. І якщо приміщення квартири / будинку не прибране, має неприємний запах, в ньому темно, то байдуже, що у вас вигляд з вікна на красивий парк чи Луцький замок.

Як це виправити? Або головні правила, як справити хороше перше враження

– Приберіть територію перед вхідними дверима: сходи, якщо це під’їзд, або територію будинку. Заберіть старі, поламані речі, замініть вхідний килимок на новий, або викиньте його взагалі.

– Потурбуйтесь про зовнішній вигляд вхідних дверей, а також вікон (особливо, якщо ви збираєтесь продати приватний будинок у Луцьку). Двері мають бути чисті, без слідів ремонтних робіт. Бажано зняти усі особисті прикраси з дверей, це не справляє гарного враження і може навіть відлякувати покупців.

– Подбайте про те, щоб у приміщенні було світло. Тьмяна сіра квартира одразу викликає бажання піти, тому ввімкніть все освітлення (якщо це пізня пора або похмурий день), відкрийте штори.

Приємний запах. Якщо потенційний покупець приходить на огляд вашого будинку чи квартири, вони мають бути обов’язково провітреними! Про те, що десь може завалятись не викинуте сміття з характерним запахом не може бути і мови, запах тютюну чи домашніх улюбленців усуваємо!

Чистота всередині будинку (квартири). Покупець не прийшов подивитися на гору невимитого посуду. Ваша нерухомість має бути у максимально привітному стані.

Виселіть орендарів перед продажем будинку чи квартири. Покупець не повинен бачити їх на огляді нерухомості, а також їх розкидані речі. Має створитися відчуття, що у квартирі чи будинку ніхто не живе!

Помилка № 2. Можна продати нерухомість з поганими фото

Фотографія – це найперше, що бачить покупець і в більш, ніж 50 % випадків він зверне увагу на фото, а не на  загальні параметри квартири, місце розташування та ціну. Якщо ви зробите красиві презентабельні фото, то зможете продати житлову нерухомість у Луцьку в декілька разів швидше, ніж з поганими світлинами.

Три обов’язкових правила гарного фото:

– Чистота і порядок (приберіть у приміщенні, заберіть усі зайві предмети: на фото має бути мінімум ваших особистих речей, невимиті кружки чи старі іграшки не вітаються!);

– Світло та чіткість фото (фотографуйте будинок чи квартиру з природним освітленням у ясний день, тьмяні фото нікого не цікавлять!);

– Натуральність (не робимо обман на фото, щоб кімната здавалась більшою, а стеля вищою), все має бути справжнім. Також важливо робити фото з хорошого ракурсу, на якому чітко видно межі кімнати.

Помилка № 3. Робити косметичний ремонт перед продажем немає сенсу.

Звичайно, ремонт у будинку чи квартирі перед її продажем здається непотрібним. Це зайві кошти, трата часу та енергії. Проте, якщо на фото у вас чітко видно плями на стелі, вони однозначно налякають покупців. Для того, щоб вигідно продати квартиру в Луцьку, досить зробити мінімальний косметичний ремонт.

Не варто робити дорогий євроремонт у звичайній «сталінці» перед продажем, можна, просто, поклеїти не дуже дорогі шпалери, побілити стелю, а також обов’язково прибрати старі меблі, неробочу техніку. Це дасть можливість виділитись вашій квартирі з-поміж інших не дуже дорогих квартир, які схожі на «бабусині».

Якщо ви хотіли б швидко та вигідно продати будинок у Луцьку, теж не завадить навести мінімальну красу: побілити стіни та стелю, прибрати зайві речі (особливо у гаражі, якщо він є, на балконі, тощо). Навіть при огляді будинку завалені непотрібними речами кімнати справляють не дуже хороше враження. Акуратні підсобні приміщення одразу роблять будинок чи квартиру більш доглянутими та пристойними.

Полагодьте усі розетки та вимикачі! Також перегляньте сантехніку. Квартиру з кранами, які протікають, купувати не захоче ніхто!

І найголовніше: якщо ви хочете продати житлову нерухомість в Луцьку за хорошою ціною – звертайтесь до професіоналів. Фахівці компанії «Атланта нерухомість» допоможуть та нададуть поради, як ви зможете продати квартиру чи будинок без зайвих зусиль.

Якщо ви твердо вирішили продати житло і не знаєте як – довіртесь досвідченим працівникам. Ми знаємо усі нюанси успішного продажу нерухомості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: