19:25, 28 Липня 2019

Чи є на ринку нерухомості «дефіцитні» варіанти

З радянських часів ми міцно ввібрали поняття “дефіциту” — більшість знають історії про те, як у світлу добу комунізмо-соціалізму потрібні товари ніколи не потрапляли на полиці магазинів, а розподілялися виключно через знайомих, зауважує менеджер з продажу житлової нерухомості компанії «Атланта Нерухомість» Дмитро Хоміч.

Подібні історії популярні і у сфері нерухомості. Періодично клієнти запитують («ви ж РІТЕЙЛЄР, у вас точно має бути») про таку-собі унікальну квартиру з ремонтом, обов’язково – юридично чисту, за ціною нижче ринкової і яка /ніяк незбагненним чином не виставлена ​​на загальний огляд в рекламу.

Одягаємо мантію відвертості і реальність стає такою: у 99 % подібних випадків ріелтор-професіонал організує потужну рекламну стратегію, зробивши все, щоб продати об’єкт за максимально високою ціною, додавши собі репутації, грошей і плюс до карми. Якщо ж варіант ну дуже-дуже «солодкий» — він запропоную його своїм друзям-інвесторам. КРАПКА.

А тепер Ви спробуйте побути максимально відвертим: Ви дійсно готові завезти гроші ріелтору за об’єкт, якщо він просто зателефонує і скаже “є супер-варіант!”. Чи, все-таки, захочете докладно вивчити оголошення про його продаж, поцікавитесь «чистотою» документів і забажаєте оглянути пропонований варіант? Відповідь очевидна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: