10:26, 20 Серпня 2019

Чи впливають квартиранти на продаж квартири

Чи можуть нашкодити квартиранти продажу квартири, коли вони доречні, а коли ні – розповідає експерт з продажу житлової нерухомості.

«Будучи молодим і завзятим хлопцем на початку кар’єри, я свято вірив, що з будь-якою людиною можна домовитися, тому і був «своїм у дошку» хлопцем для квартирантів, які проживали квартирах, які я продавав» – зазначає менеджер з продажу житлової нерухомості компанії «Атланта Нерухомість» Дмитро Хоміч. — Але вже через кілька угод зі смаженою рибою, показами виключно о 19:07, напівголими дівчатами і лабіринтами чужих сушарок Всесвіт сказав мені, що з квартирантів такі собі «союзники» при продажі нерухомості». 

Остаточно і безповоротно вирішили продати квартиру? Фахівець делікатно оцінить Вам квартиру, не «злякавши» квартирантів завчасно, і якщо озвучені цифри Вас влаштовують – рубайте канати і паліть кораблі.

Важливо: на ринку є «комерційні» квартири, в яких наявність квартирантів буде тільки бонусом – це «однушки» в інфраструктурних місцях, дорогі квартири з ремонтом, але – аж ніяк не «трьошка» на 40-му з двома сім’ями і п’ятьма маленькими дітьми.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: