16:25, 29 Травня 2019

Через «Ягодин» намагались перевезти «зайві» жіночі блузки

На ПП “Ягодин” з американського відправлення вилучили «зайві» жіночі блузки вартістю більше 13 млн грн.

Про це повідомили у ГУ ДФС Волинської області.

У пункті пропуску Ягодин з вантажівки вилучили 37 178 штук жіночих блузок різних фасонів та розмірів. Перелік їхніх артикулів містить 1152 найменування, а вартість оцінюється у 13 225 599 гривень.

Встановлено, що на замовлення молдавської компанії український міжнародний перевізник мав доставити до Тирасполя 15,5 т взуття зі США вартістю 18849 доларів.

Автомобіль із Гданська прослідував транзитом через усю Польщу і на в’їзді в Україну його зупинили посадові особи управління протидії митним правопорушенням Волинської митниці ДФС.

У ході повного митного огляду із описом та перерахунком пакувальних місць, серед зазначеного у товаросупровідних документах взуття, у фурі виявили незаявлений до митного контролю одяг. Пояснити наявність жіночих блузок у вантажі водій не зміг.

Через порушення митних правил їх вилучили на склад митниці до прийняття судом остаточного рішення про притягнення американської фірми-відправника до відповідальності.

Санкція статті 483 Митного Кодексу України за такі дії карає конфіскацією прихованого від митного контролю товару та накладенням штрафу у розмірі 100 відсотків його вартості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: