21:47, 15 Січня 2021

Через ускладнення погодних умов у Ковелі скликали комісію з питань ТЕБ та НС

Сьогодні відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провів міський голова Ігор Чайка.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Розглянули інформацію про стан епідемічної, медико-біологічної ситуації в Ковелі, спричиненої коронавірусною хворобою COVID-19. Відповідно до ухваленого рішення Ковельський міськміжрайонний відділ ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» (Людмила Маляр), Ковельський МРУ ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області (Микола Король) мають систематично проводити моніторинг показників інцидентності, а у разі збільшення кількості захворювання невідкладно інформувати місцеву комісію техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Йшлося про першочергові заходи, пов’язані з ускладненням погодних умов, та забезпечення моніторингу можливого впливу на стале функціонування систем життєзабезпечення, енергопостачання і транспортного сполучення на території Ковельської територіальної громади.

За повідомленням метеорологів з 15 по 19 січня територія Волинської області потрапить під вплив холодних арктичних повітряних мас. Температурні показники суттєво зміняться в бік зниження. Найнижчі температури очікуються 18-19 січня в нічну пору доби – від 20-25°С морозу, вдень – 13-18°С морозу, вітер переважатиме північно-західний, 3-8 м/с.

Для своєчасного реагування на виклики погоди та протидію можливим загрозам затвердили програму заходів.

Начальник Ковельського МРВ УДСНС України у Волинській області Володимир Войтанік поінформував, що до кінця дня розгорнуть мобільний пункт обігріву населення в районі привокзальної площі.

Нагадаємо, що стаціонарний – облаштували у приміщенні міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста на вулиці Грушевського, 12.

Також на засіданні схвалили план роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ковельської міської територіальної громади на 2021 рік.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: