17:28, 13 Березня 2020

Через коронавірус на ДКП «Луцьктепло» відвідувачам мірятимуть температуру, а послуги просять оплачувати онлайн

ДКП “Луцьктепло” просить споживачів відвідувати центр обслуговування лише при нагальній потребі, при вході відвідувачам мірятимуть температуру, а оплату комунальних послуг просять здійснювати онлайн. 

Про це повідомили у прес-службі підприємства.

Адміністрація підприємства звертається до споживачів з проханням відвідувати центр обслуговування споживачів лише при нагальній необхідності та намагатися знаходити відповіді на свої питання телефоном (контактний телефон центру обслуговування споживачів – 77-32-00, відділ збуту та група по роботі з юридичними особами – 77-32-07).

Вхід же до центру обслуговування споживачів та на Підприємство загалом нині відбуватиметься виключно через центральний вхід після вимірювання температури тіла відвідувачів.

Окрім того, тимчасово на час карантину контролери відділу контролю за споживанням теплової енергії та якістю наданих послуг не здійснюватимуть комісійні обстеження на предмет надання послуги неналежної якості, зняття контрольних показників лічильників гарячої води та інших робіт, якими передбачається прихід працівника до помешкання споживача. Виключення робиться лише для тих споживачів, які подали заявки до введення карантину.

Рекомендують також здійснювати оплату комунальних послуг не виходячи з дому. Зручно і без комісій оплатити послуги Підприємства можна через особистий кабінет побутового споживача ДКП «Луцьктепло».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: