18:38, 29 Липня 2019

Чемпіонат із легкої атлетики приніс волинським атлетам нові перемоги

Чемпіонат України, який приймав Луцьк 25-26 липня, приніс волинським атлетам нові перемоги. Спортсмени, які зуміли показати найвищий результат, продовжать свій переможний шлях у м. Бидгощ (Польща), де 9-11 серпня пройде легкоатлетичний чемпіонат Європи.

Про це інформує відділ питань фізичної культури та спорту Волинської ОДА.

Вечір останнього дня змагань теж став призовим для Волині. Серед спринтерів на дистанції 400 м високий результат показав вихованець ШВСМ Євген Гуцол − у нього золото та кваліфікація на чемпіонат.

Нагадаємо, що цього ж дня, але кількома годинами раніше перемоги здобули Ерік Костриця, який два дні поспіль виборював срібло на дистанції 100 та 200 м і підтвердив свої наміри взяти участь у чемпіонаті Європи та Данило Даниленко, ШВСМ – також перемога на 200 метрівці та кваліфікація на чемпіонат. Не менш видовищною була і перемога Ірини Климець, яка цього ж дня, буквально розметала суперниць по молоту. Серед особистих заліків маємо 4-х переможців, які поїдуть у Польщу.

У загальнокомандному заліку серед всіх областей-учасників, волиняни вибороли три кубки: змагання на витривалість (спортивна ходьба та біг) серед дорослих – бронза. Серед молоді срібло у метальників та учасників видів спорту на витривалість.