12:07, 30 Грудня 2022

Чехія надасть Україні ще 12 мостів для відновлення проїзду на деокупованих територіях

Адміністрація державних матеріальних резервів Чеської Республіки вже передала Україні 6 тимчасових мостових конструкції та надходження ще 12 аналогічних мостів Укравтодор очікується в 2023 році.

Про це повідомив заступник голови Державного агентства автомобільних доріг Андрій Івко під час брифінгу на тему «Відновлення дорожньої інфраструктури: допомога від європейських партнерів», організованого «Медіацентром Україна – Укрінформ».

«Із липня нам передано 6 таких конструкцій, 4 з них вже встановлено на державних дорогах у Київській, Черкаській, Харківській областях. Ще 2 мости плануємо встановити на Херсонщині. В наступному році від союзної Чехії – очікуємо ще 12 аналогічних мостів»,  – зазначив він.

Івко додав, що також французька компанія Matière передала Укравтодору три мости завдовжки 68, 34 і 23 метри, які встановлюють на державних дорогах Чернігівської області. На одній локації зараз іде монтаж металевої конструкції мосту. На двох інших локаціях – підготовчі роботи.

Як повідомлялось, Норвезьке управління державних доріг надало Україні гуманітарну допомогу у вигляді 10 мостів. Надходження тимчасових мостових конструкцій очікується в січні 2023 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: