15:59, 06 листопада 2020

Бюджетна комісія Волиньради не змогла розглянути питання через проблеми з кворумом

На сьогодні було заплановане засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики, на яке виносилося дев’ять питань порядку денного: двоє депутатів вирішили покинути засідання, тож воно не відбулося.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Для участі зголосилося шестеро депутатів: голова комісії Михайло Імберовський, члени комісії Анатолій Грицюк, Людмила Кирда, Андрій Турак, Володимир Яренчук та Анатолій Бусько. Для кворуму цього було достатньо. Однак, на етапі формування порядку денного між учасниками засідання  виникла дискусія.

Депутат Анатолій Грицюк запропонував долучити до порядку денного питання про внесення змін до показників обласного бюджету для галузі освіти. Йдеться про перерозподіл коштів, зекономлених в 2020 році на харчуванні дітей, на капітальні видатки. Питання найбільш гостро стоїть для Волинського обласного ліцею з посиленою військовою підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні, де тривають ремонтні роботи по системі водопостачання. Підтримати цю пропозицію пропонувала і депутат Людмила Кирда. Її мотивація: обласна рада сьомого скликання додала проблем обласному ліцею, передавши йому на баланс приміщення колишнього санаторію “Турія” в далеко не найкращому стані.

Голова постійної комісії Михайло Імберовський нагадав колегам, що питання з перерозподілом коштів для ліцею – не нове. Комісія ще в жовтні утрималася від його розгляду, бо мала на меті спочатку проаналізувати повну картину ситуації з бюджетом та, зокрема, потреби у видатках на галузь охорони здоров’я. Виконавчій владі  запропонували надати таку аналітичну інформацію і тільки після її вивчення комісія мала би визначатися з долею коштів   для ремонтів у ліцеї.

Між тим, Людмила Кирда та Анатолій Грицюк наполягали на тому, що “освітянські” кошти повинні залишатися в галузі і використовуватися для  її потреб.

Інші члени комісії не проголосували за внесення питання, ініційованого Анатолієм Грицюком, до порядку денного. Це стало причиною того, що Людмила Кирда та Анатолій Грицюк покинули засідання і через відсутність кворуму його довелося перенести.

Михайло Імберовський дорікнув колегам у тому, що з їхньої вини комісія не змогла розглянути низки важливих питань, в тому числі й тих, які стосуються фінансування боротьби з ковід-19.

Засідання відбудеться в понеділок, 9 листопада об 11:00 у форматі відеоконференції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: