12:03, 01 Березня 2020

«Бути захищеною – бути собою»: у Луцьку стартували курси з самооборони для жінок

15 мотивованих жінок. Деясять інтенсивних занять. Сотні запитань до тренерів. Десятки сотень присідань, відтискань і прогинань. Усе це – на курсах самооборони для жінок, які вчора, 29 лютого, стартували в Луцьку. Ініціювали їх проведення працівники патрульної поліції Волині, спільно з департаментом сім’ї, молоді та спорту Луцькради.

Про це повідомили на у прес-службі патрульної поліції Волині.

Жінки частіше стають жертвами зловмисників, які, зазвичай, сильніші фізично. У патрульній поліції це знають напевне, адже першими прибувають на місце злочинів чи правопорушень і часто вже мають справу з негативними наслідками. Згодом цю тезу підтвердив під час спілкування з учасницями і головний тренер Волинського обласного спортивного клубу «Магістр» (на базі якого відбуваються заняття), президент Федерації рукопашного бою м. Луцька Дмитро Грисюк.

«Суть самооборони в тому, щоб, будучи фізично слабшою, перемогти сильнішого, а для цього потрібні певні навички, відповідна фізична, емоційна, психологічна підготовка», — каже тренер.

Тож саме цим і займатимуться жінки разом з тренерами протягом десять занять. Але, окрім цього, навчаться надавати домедичну допомогу, виконуватимуть певні прийоми, вивчать набір спеціальних вправ, необхідних для самооборони. Т. в. о. заступника начальника управління Андрій Мідлік впевнений, що ці навчання не залишать байдужими нікого.

«Ми хочемо, щоб ви почувались в безпеці. Для цього 24/7 працює патрульна поліція. Але й багато залежить від першої реакції, коли на вас можуть напасти. Тому зичимо вам успіхів та отримання необхідних навичок», — сказав Андрій Вікторович.

Вчора учасниці розминались, виконували вправи, слухали теорію та ставили багато запитань. Також вони спробували виконати набір вправ, наприклад, як правильно падати і що робити, аби збити з ніг нападника.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: