19:00, 14 листопада 2018

Бути 20-річною студенткою-іноземкою у Луцьку. ВІДЕО

Нова країна, чужа мова, традиції та навіть інший колір шкіри, через що на вулиці навіть показували пальцями. Подолати всі бар’єри та відкрити для себе Луцьк як місто, де живуть толерантні люди, та знайти нових друзів змогла Донток Мааме Ефуе із Гани.

Про свої враження дівчина розповіла для інтернет-видання «Волинь Online».

Маммі, так називають дівчину друзі та близькі, навчається тут на третьому курсі за спеціальністю «міжнародні відносини» у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

«Я іноземна студентка Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Я з Гани, і подорожі завжди були моєю мрією. Після закінчення школи я вирішила поїхати в Україну, тому що хотіла вивчати міжнародні відносини, і приїхавши у Луцьк, думаю, що це дуже класно. Перед тим, як приїхати в Україну, я чула, що це расистська країна. Коли я прибула у Луцьк, побачила тут лише двох чорних дівчат і це було справді було незручно: щоразу, коли кудись виходиш усі дивляться на тебе, показують пальцем. Тепер я звикла бути чорною у місті. Коли я приїхала, чорних було дуже мало, 4-5 осіб і це було справді погано. Я люблю проводити час з деякими моїми українськими друзями і здебільшого з африканськими друзями. Ми ходимо в торговий центр, граємо в боулінг, іноді ходимо плавати в басейн. Я хотіла б жити в Україні у разі, якщо економічний стан буде хорошим. Зараз я не хотіла б лишитися в Україні, тому що я думаю, що не зможу тут заробити достатньо грошей, щоб піклуватися про своїх дітей, якщо вони теж захочуть подорожувати. Якщо економіка справді буде хорошою, Україна зможе вступити до Європейського Союзу, а моя країна відкриє тут посольство, чому б ні, я готова лишитися тут. Я справді хоробра, розумна і сильна, тому, коли я переїздила в іншу країну, мій тато знав, що я зможу про себе потурбуватися», – розповідає у відео Маммі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БУТИ 20-РІЧНОЮ СТУДЕНТКОЮ-ПЕРЕСЕЛЕНКОЮ У ЛУЦЬКУ. ВІДЕО

Зйомка та монтаж – Назар ДУБИНА

Текст – Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

Використання цього матеріалу без дозволу редакції інтернет-видання «Волинь Online» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних мереж). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну пошту:  volynonline.news@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: