19:00, 12 листопада 2018

Бути 20-річною студенткою-переселенкою у Луцьку. ВІДЕО

Про страхи, стереотипи про Захід та те, як у Луцьку бути студенткою-переселенкою, чи є проблеми та про нових друзів розповіла для інтернет-видання «Волинь Online» студентка 3 курсу факультету філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Катерина Браницька.

Дівчина приїхала у Луцьк з міста Дебальцеве. Катерина Браницька навчається за спеціальністю «видавнича справа та редагування», мріє видавати книги та подорожує Україною із своїми новими друзями, яких знайшла у Луцьку. Вона вважає, що Україна може досягнути такого ж рівня, як Європейський Союз.

«Я приїхала з Донецької області, з міста Дебальцеве. Воно розташоване майже на кордоні з Луганською областю, тому я себе не вважаю повноцінною донеччанкою, у мене є щось і від Луганської, і від Донецької області. Коли я їхала сама в двох різних потягах, мені було дуже страшно. Я ж буду розмовляти російською мовою, як до мене будуть ставитися, що я буду сама робити? Потім, переступивши поріг вагону, я вийшла і страх кудись подівся. Я хочу бути видавчинею, мені це цікаво, тому що я дуже люблю книги, читаю дуже багато книжок і хотіла б пов’язати своє життя з видавництвом, хотіла б бути художнім чи літературним редактором. У мене багато подруг і друзів, я дуже комунікабельна людина. У перший тиждень навчання мені було незвично, багато людей. Але тиждень минув і я знайшла собі багато подруг. Зараз ми з ними подорожуємо Україною, відпочиваємо і я їх навіть запросила до себе в гості в Бахмут і вони приїжджали. У мене немає соціальних проблем, проблем у спілкуванні з людьми, більше проблем було з пошуком роботи. Але це не стосувалося того, що я внутрішньо переміщена особа. Європейський Союз має свої цінності, свої погляди, я думаю, Україна може досягти такого ж рівня», – розповідає Катерина у відео.

Зйомка та монтаж – Назар ДУБИНА

Текст – Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

Використання цього матеріалу без дозволу редакції інтернет-видання «Волинь Online» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних мереж). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну пошту:  volynonline.news@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: