12:06, 07 Березня 2023

БУМ ідей: у Боратині відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування

Справжній бум ідей, творчості та молодіжних ініціатив охопив громаду. Днями у Боратині відбувся тренінг для представників учнівського самоврядування «БУМ» (Боратинська Учнівська Молодь). До заходу також долучилися молодіжні активісти Волині – лідер обласного молодіжного осередку Богдан Лебедь, його заступниця Анна Климовець, лідер районного молодіжного осередку Дмитро Левчук.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської сільради.

Під час заходу представники учнівських колективів мали можливість познайомитись між собою та презентувати кращі практики учнівського самоврядування. Змістовні, конструктивні, насичені та цікаві презентації з використанням новітніх підходів дали можливість зрозуміти як живуть шкільні колективи нашої громади. Свій досвід впровадження проектів також представили лідери районного та обласного молодіжних осередків.

Окрім цього, старшокласники налагоджували співпрацю та працювали над ідеями спільних проектів. Зокрема, серед ідей, які шкільні лідери запропонували впровадити у громаді були такі:

«Інноваційний проект для розвитку талантів учнів» – підтримка талановитої молоді, розвиток інноваційного мислення;

«Екосвідомі» – екологічний проект, спрямований на зменшення забруднення планети;

«Люлька Мамай» – екологічна ініціатива щодо збору та переробки паперових стаканчиків;

«Village-youth space» – соціально-розважальний проект, мета якого створення молодіжного простору для знайомства, комунікації, розваг, обмін досвідом, опанування нових знань та навичок;

«Ораторське мистецтво» – тренінг для учнів, який передбачає розвиток навичок вільно та впевнено спілкуватися, доступно доносити свою думку до аудиторії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: