16:57, 10 Березня 2023

Було лише 25: на Волині поховали військового, який загинув у боях на Луганщині

Страшна війна без жалю забрала життя ще одного Захисника, мужнього волинянина, який боронив українську державу від російського окупанта. Ратнівська громада прощалася із Героєм – Іваном Ковальчуком, який загинув під час артилерійського обстрілу поблизу міста Кремінна.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської громади.

«Служив він з 16 січня 2022 року в військовій частині А1910. Завжди був дуже доброю людиною, завжди старався допомогти, співпереживав. Завжди усміхнений, життєрадісний, спокійний, врівноважений. Він ніколи не ховався за чужими спинами, коли потрібно було допомогти. Він дуже хотів перемоги. І за свою маленьку біографію на війні зробив дуже багато. Дуже хорошим другом був, наставником. Жаль, що ми втрачаємо таких молодих хлопців, які могли жити творити, відновлювати нашу державу», — поділився згадкою побратим.

У пам’яті близьких Іван назавжди залишиться патріотом, добрим другом, надійним побратимом, професіоналом своєї справи. Та найважче для матері, яка поховала свого сина. Сина – Героя, який загинув, захищаючи кожного з нас. Серце матері закам’яніло від розпачу, болю і виплаканих сліз, але воно завжди чекатиме на сина…

«Надто дорогою ціною для нашої держави дається мирне життя. Вклоняємося твоєму подвигу, Іване, дякуємо за оборону України і всіх нас! Щирі співчуття рідним! Царство небесне Захиснику!

Неможливо пробачити», – зазначають у селищній раді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: