18:18, 22 Січня 2021

Будівництво школи у селищі на Волині хочуть продовжити за кошти ДФРР

Обласна державна адміністрація веде перемовини з Міністерством розвитку громад України, аби вирішити питання продовження будівництва школи в селищі Головне Любомльського району за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Про це розповів голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко під час наради із керівниками будівельних підприємств та проектних організацій, що відбулася 21 січня, повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

«На сьогодні ми ведемо перемовини із міністром розвитку громад України і, думаю, найближчим часом буде вирішене питання щодо включення школи в селі Головне в перелік об’єктів, що фінансуватимуться у поточному році за кошти ДФРР», – зазначив голова ОДА Юрій Погуляйко, розповідаючи про плани будівництва в області у 2021 році.

Нагадаємо, що школу в с. Головне Любомльського району, будівництво якої фінансувалося із державного бюджету, у цьому році за рішенням Мінрегіону виключили із переліку об’єктів ДФРР. Пояснили таке рішення тим, що згідно вимог ДФРР, прописаних у постанові КМУ, перехідний об’єкт повинен бути завершений упродовж 4-х років. 2021 рік є вже четвертим роком реалізації об’єкту, де на сьогодні влаштований лише фундамент. Так як школу за рік завершити не встигнуть, Мінрегіон порадив включити школу в перелік проектів наступного року, як об’єкт нового будівництва.

Як пояснив директор департаменту інфраструктури облдержадміністрації Віктор Довгополюк, така ситуація виникла через недобросовісного підрядника, з яким розірвали договір у травні минулого року. Окрім того, документація на будівництво об’єкту була застарілою та потребувала коригування, адже за проектом не передбачили інклюзивності, енергозбереження, доступності маломобільних груп та інше. Тож департамент інфраструктури облдержадміністрації відправив проект на доопрацювання до проектного інституту, яке завершили лише під кінець 2020 року. Опісля, коли усі недоліки усунули, потрібно заново оголошувати тендер на будівництво.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: