12:35, 16 Травня 2023

Британська розвідка заявила, що ЗСУ відтіснили російські війська на північний захід від Бахмута

Після контратаки українській армії вдалося не лише просунутися на південь від Бахмута, а й посунути лінію фронту на північний захід від міста.

Про це у «Твіттері» повідомило Міністерство оборони Британії із посиланням на дані розвідки, передає «Укрінформ».

Попри продовження наступу пвк «вагнера» на позиції українських військових у центрі Бахмута, впродовж останніх чотирьох днів українська армія досягла тактичного прогресу, стабілізувавши фланги на свою користь, вважають у розвідці Британії.

«Окрім просування на південь від міста (Бахмут – ред.), українські атаки відкинули російську лінію фронту на північний захід від міста. Ймовірно, це дозволило українським силам відновити більш безпечне використання ключової дороги постачання 0506», – йдеться у зведенні.

Британські аналітики також зазначають, що Україна утримує західне просування росії по лінії каналу Сіверський Донець-Донецьк, перетворюючи водний шлях на перешкоду у рамках глибокої оборонної смуги навколо міста Часів Яр.

У попередньому зведенні британська розвідка повідомила, що удар безпілотників по стратегічно важливій російській авіабазі Сєща засвідчує вразливість російської протиповітряної оборони.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: