22:45, 03 Червня 2024

Боратинська громада вивчає практики з реінтеграції ветеранів

У Звягелі відбувся навчально-інформаційний захід у рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: від дієвих рішень для громад – до ефективної національної політики», який проводила Всеукраїнська асоціація громад у співпраці з ГО «Простір можливостей» та МФ «Відродження».

Про це йдеться на сайті Боратинської громади.

До участі долучилися голови та фахівці, відповідальні за ветеранську політику з близько 40-ка громад Житомирщини, Рівненщини, Волині та Хмельниччини.

Від Боратинської громади до заходу долучилась керівниця ЦНАП Боратинської сільської ради Пігула Алла Борисівна.

Учасники заходу обговорили стан та перспективи розвитку державної ветеранської політики, роль місцевого самоврядування у її впровадженні та вдосконаленні, різноманітні інструменти та рішення для супроводу ветеранів та їх родин.

Окремо напрацьовували алгоритми дій для роботодавців під час прийому ветеранів на роботу. Також учасники заходу ознайомилися з роботою Дія-Центру у Звягелі, зокрема відділу по роботі з ветеранами УСЗН. Цей навчально-інформаційний захід став чудовим майданчиком для обговорення важливих питань та обміну досвідом у сфері реінтеграції ветеранів для представників громад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: