17:26, 15 Липня 2022

Боратинська громада отримала гуманітарну допомогу з Німеччини

Зменшення доходів і втома від війни суттєво зменшують обсяги гуманітарної допомоги, яку сьогодні надають Україні. Але ми не можемо забути, що війна триває і нашим обов’язком є допомога українському війську, волонтерам та усім українцям, які постраждали від російського терору.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

«Приємно, що про це не забувають і наші партнери з Німеччини, які вже вкотре надають нам свою підтримку. Вчора Боратинська громада отримала четвертий гуманітарний вантаж від партнерського муніципалітету Генсінген Шпрендлінген (Sprendlingen-Gensingen)», – йдеться у повідомленні.

Для потреб військових та внутрішньо переміщених осіб передали одяг, медикаменти, продукти харчування тривалого зберігання, засоби гігієни. Закордонні партнери також потурбувалися про облаштування місць для проживання ВПО і доставили ліжка, матраци, кухонне обладнання.

«Ми щиро дякуємо німецьким партнерам муніципалітету Генсінген Шпрендлінген (Sprendlingen-Gensingen), які надають гуманітарну допомогу Боратинській громаді і готові співпрацювати у різних сферах, щоб підтримати Україну. Своєчасна і регулярна допомога є особливо цінною у такий скрутний час, – пояснює сільський голова Сергій Яручик. – Дякуємо голові Манфреду Шереру та працівникам адміністрації громади за організацію доставлення гуманітарних вантажів. Дякуємо усім жителям Генсінген Шпрендлінген (Sprendlingen-Gensingen) за милосердя, підтримку і допомогу Україні у боротьбі з агресором».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: