09:14, 14 Травня 2022

Боратинська громада отримала гуманітарну допомогу з Канади

1000 продуктових наборів отримала Боратинська громада для потреб внутрішньо переміщених осіб, які змушені були покинути свої домівки через війну. У кожному контейнері все найнеобхідніше – продукти харчування тривалого зберігання (крупи, макарони). Пакунки з допомогою вже почали роздавати вимушеним переселенцям, які нині мешкають у Боратинській громаді.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Гуманітарний вантаж передала громадська організація «Медицина в дії», її засновниці Ольга Демчук та Наталія Круцько розповідають, що допомога надійшла від канадських партнерів:

«Продукти харчування та інші необхідні речі для внутрішньо переміщених осіб нам надали громадські організації з Канади Global Medic та Ukraine Medical Support. Ми почали співпрацю з ними одразу як почалася війна, власне тоді ми і створили нашу громадську організацію. Зараз разом з іноземними колегами об’єднали зусилля, щоб допомагати військовим, цивільним та переселенцям.

Від початку повномасштабного вторгнення рф ми отримали вже кілька партій допомоги з Канади. Вантажі з продовольством, медикаментами, одягом, засобами гігієни відправляли у Макарів, Попасну, Черкаси, Суми, Херсон, Миколаїв, Чернігів.

Нещодавно до нас надійшов запит від Боратинської громади з проханням надати підтримку внутрішньо переміщеним особам. Передали 1000 наборів з найнеобхіднішим, щоб кожна сім’я, яка зараз тимчасово проживає у вашій громаді, змогла отримати допомогу. Велику підтримку та сприяння у реалізації цієї ініціативи надав Ігор Волошенюк».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: