16:57, 04 Липня 2022

Боратинська громада має місто-побратим у Канаді

Наприкінці червня до Боратинської громади завітали гості з Канади. З робочим візитом прибули представники організації GlobalMedic та мер міста Ленгфорд Стюарт Янг. Канадські партнери спільно з ГО «Медицина в дії» неодноразово надавали гуманітарну допомогу мешканцям громади і вирішили завітати особисто, щоб краще зрозуміти потреби громади та людей, які тут проживають.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Під час робочого візиту іноземні колеги зустрілися з сільським головою Сергієм Яручиком та місцевими депутатами, відвідали Боратинський ліцей і прихисток для вимушених переселенців. По завершенню зустрічі сторони підписали угоду про співпрацю, яка передбачає взаємодію та обмін досвідом у сфері економіки, культури.

Особливу увагу приділили співробітництву у галузі освіти, тому окремий меморандум про співпрацю уклали між закладами освіти громади і міста Ленгфорд. Зокрема, Боратинський ліцей отримав офіційну пропозицію про співпрацю з Sooke School District від містера Боба Беккета, заступника голови Sooke School District Board. Предметом подальшої співпраці стане налагодження зв’язків, надання підтримки для учнів та вчителів ліцею, обмін досвідом, віртуальне спілкуваннями між учасниками освітнього процесу.

«Канада – справжній друг нашої держави і візит колег з міста Ленгфорд є черговим доказом цього, – каже очільник Боратинської громади Сергій Яручик. – Ми щиро вдячні за допомогу та підтримку у такий непростий для України час і вже плануємо спільні проекти, які реалізуємо після перемоги».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: