09:41, 17 Січня 2023

«Бог багатий милосердям»: у громаді на Волині організували різдвяний благодійний марафон на підтримку ЗСУ

У приміщенні Центру культури та дозвілля Маневицької селищної ради вже традиційно відбувся благодійний мистецький захід «Бог багатий милосердям», цьогоріч, на підтримку наших Збройних Сил України. На початку заходу учасники марафону, присутні у залі глядачі, молитвою та хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто на вівтар свободи поклав найцінніше – своє життя.

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької громади.

До присутніх зі словами вітань з нагоди різдвяних свят звернувся секретар  Маневицької селищної ради Володимир Черчик, який щиро подякував кожному, хто долучився до такої вкрай потрібної справи, адже всі зібрані кошти під час марафону буде використано на потреби ЗСУ. Володимир Васильович зазначив, що усі ми насамперед повинні допомогти бійцям, нашим землякам з передової, адже вони в будь-яку пору доби не залежно від погодних умов, мужньо боронять країну від підступного ворога.

Впродовж марафону на сцені виступали: хор Храму Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії разом з настоятелем – протоієреєм Михайлом Мельничуком, хор Храму на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» разом з настоятелем Тарасієм Огородником, хор Свято-Воскресенського Храму з настоятелем Сергієм Шемчуком, Хор Свято-Георгіївського храму села Будки, представники  Церкви Християн Віри Євангельської “Вефіль” з пастором Анатолієм Тарасюком.

Глядачі майже дві години насолоджувалися різдвяними колядками і щедрівками та мали змогу долучитися до благодійної акції, проявивши милосердя, любов і доброту. Всього під час марафону зібрали майже 18 тисяч  гривень.

«Ми, всі разом, вся громада є надійним тилом для наших захисників.  Безмежно вдячні кожному воїну, хто боронить наш спокій та відстоює незалежність України.

Христос народився! Славімо його! Разом до Перемоги!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: