15:59, 12 Травня 2022

Близько півтисячі повідомлень про домашнє насильство з початку року опрацювали поліцейські у Луцьку

Таку статистику подає сектор протидії домашньому насильству Луцького районного управління поліції, що безпосередньо реагує на кожен виклик щодо насильства у сім’ї.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Це значно менше, ніж за аналогічний період минулоріч. Загалом за період з 1 січня по 1 травня цього року здійснили 487 виїздів,  з них підтвердилось 100. Від домашнього насильства у Луцьку постраждало 107 осіб – це 94 жінки, 6 чоловіків та 7 дітей.

На правопорушників поліцейські склали протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 173-2 КУпАП.

Окрім цього, розпочали три кримінальні провадження за ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) та 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України.

47 особам винесли термінові заборонні приписи з такими обмеженнями: зобов’язання залишити місце проживання (перебування) постраждалої особи, заборона на вхід та перебування в місці проживання (перебування) постраждалої особи, а також заборона в будь-який спосіб контактувати з постраждалою особою.

На профілактичний облік «кривдник» поставили 81 особу, з ними регулярно проводять профілактичну роботу, аби запобігти повторному вчиненню правопорушень.

До притулку влаштували двох постраждалих від домашнього насильства людей.

«Поліцейські продовжують належним чином реагувати на кожне звернення та надавати необхідну допомогу тим, хто постраждав від насильства в сім’ї. Закликаємо громадян не замовчувати проблему, повідомляти про такі факти на 102.

Нагадаємо, у Волинській області працює три мобільних групи з протидії домашнього насильству», – повідомляють у поліції.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: