21:18, 16 Серпня 2021

Благоустрій вулиць, боротьба з підтопленням та скарги на сусідів: мер Володимира-Волинського приймав громадян

На виконання ст. 22 Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” 16 серпня голова Володимир-Волинської міської громади Ігор Пальонка провів особистий прийом громадян.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Упродовж кількагодинного прийому до Ігоря Анатолійовича звернулися 26 осіб з питаннями різного характеру, зокрема стосовно встановлення водяного лічильника та проведення перерахування за оплату водопостачання у однієї з мешканок житлового будинку, благоустрою вулиці 20-го липня, також підтоплення вулиці Софії Ковалевської. Зверталися і зі скаргами на сусідів, з питаннями працевлаштування та щодо виділення житла військовослужбовцю. За всіма зверненнями громадян міський голова надав відповідні доручення та контроль за їх виконанням керівникам профільних управлінь.

Нагадаємо що прийом громадян міським головою проводиться щомісячно у перший, третій та п’ятий понеділок місяця з 8-ї до 13-ї години. Мешканці можуть оформити заяву на ім’я Ігоря Пальонки з детальним описом проблеми і надіслати її поштою за адресою м. Володимир-Волинський, вул. Данила Галицького, 5, подати особисто у ЦНАП (вул. Устилузька, 17), або  оформити електронне звернення за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: