09:41, 05 листопада 2021

Благоустрій та житлові питання: Луцький міський голова провів прийом громадян

4 листопада міський голова Ігор Поліщук провів черговий прийом громадян.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Вісімнадцять жителів Луцької громади звернулися до нього з різними питаннями. Частина – стосувались благоустрою прибудинкових територій, доріг, сприяння у фінансуванні житлових фондів будинків, надання допомоги людям з інвалідністю, поліпшення житлових умов.

Так, мешканець Луцька, особа з інвалідністю внаслідок війни (І гр) звернувся з проханням вирішення житлового питання. Заявник перебуває на квартирному обліку з 1989 року на загальній та пільговій чергах. Міський голова Ігор Поліщук запевнив, що питання вирішать, коли на балансі міської ради з’являться вільні квартири. До слова, відбувається це двома шляхами, один з них — це відумерла спадщина, коли за рішенням суду (у випадку відсутності спадкоємців) нерухомість переходить у комунальну власність. Також міська рада працює із забудовниками з метою надання квартир під соціальне житло відповідно до укладених угод.

Мешканці будинку № 1 на проспекті Грушевського прийшли вирішити питання щодо ремонту прибудинкової території. Потребує вирішення, за їх словами, й питання підтоплення підвалу каналізаційними стоками. Міський голова дав окреме доручення директору департаменту ЖКГ Миколі Осіюку щодо детального вивчення ситуації, а також — директору КП “Луцькводоканал” Віктору Гуменюку.

Заявник з вулиці Зацепи, 18 звернувся за сприянням облаштування дитячого майданчика на прибудинковій території. Міський голова Ігор Поліщук запевнив, що роботи виконають. Об’єкт включать в перелік дитячих майданчиків, які наступного тижня він особисто огляне.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: