22:45, 05 Вересня 2022

Благоустрій та водопостачання: Ковельський міський голова провів особистий прийом громадян

Сьогодні міський голова Ігор Чайка провів особистий прийом громадян. У ньому взяли участь начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Сергій Дудка, начальники відділів земельних ресурсів Вадим Логвінов, містобудування та архітектури Людмила Мурай.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Проблеми, з якими люди зверталися до мера, стосувалися в основному питань благоустрою.

Зокрема, мешканці вулиці Миколайчука просили провести централізоване водопостачання. Люди занепокоєні якістю води, яку вони беруть з власних свердловин.

Чимало було прохань щодо будівництва нових доріг. Міський голова роз’яснив ковельчанам, що у зв’язку з воєнним станом фінансування таких робіт не здійснюється. У громаді проводяться лише поточні і ямкові ремонти.

Мешканці ж вулиці Велика Гончарна кажуть, що після ремонту дороги, вони переживають за свою безпеку, адже транспорт став їздити там дуже швидко. На їх думку, розв’язати проблему допоможе організація одностороннього руху.

Представники двох ОСББ прийшли на прийом до міського голови, аби він допоміг вирішити їх проблеми щодо підтоплення будинку, стосовно високої ціни за електроенергію на загальній площі, ремонту прибудинкової території.

Варто наголосити, що ці та подібні питання перебувають у компетенції ОСББ. Їх варто найперше спрямовувати до його голови.

Усі звернення розглянуть відповідні структурні підрозділи виконавчого комітету міської ради. Кожен заявник у визначений законодавством термін отримає відповідь про стан вирішення питання.

Нагадуємо, що міський голова проводить особистий прийом у кожен перший понеділок місяця з 10:00 до 12:00 за адресою: вул. Драгоманова,22. Попередній запис – напередодні у п’ятницю з 9:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: