10:11, 28 Вересня 2022

Білий дім пропонує Конгресу надати Україні 35 мільйонів доларів на підтримку ядерної безпеки

Білий дім звернувся до Конгресу США з пропозицією включити 35 мільйонів доларів на заходи з підтримки ядерної безпеки в Україні у законопроект про короткострокове державне фінансування.

Про це повідомляє CNN із посиланням на представника адміністрації США, передає «Укрінформ».

«Це сталося на тлі, коли офіційні особи США та їхні міжнародні партнери перебувають у стані підвищеної готовності через можливість ядерної катастрофи на окупованій росією Запорізькій АЕС на півдні України», – зауважується в повідомленні.

Зокрема, передбачається, що ці кошти підуть на допомогу Україні в забезпеченні ядерної готовності, закупівлі та обслуговування додаткових датчиків, оцінки та аналізу даних, а також для забезпечення Нацгвардії України захисними можливостями на атомних електростанціях.

При цьому підкреслюється, що 35 мільйонів доларів – це лише невелика доля багатомільярдного пакета підтримки України, основна частина якого спрямована на військову та економічну допомогу.

У вівторок стало відомо про внесення на розгляд Конгресу США проекту короткострокової бюджетної резолюції, яка передбачає пакет допомоги для України на 12,35 мільярда доларів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: