11:12, 28 Березня 2021

Бібліотеки Боратинської громади долучилися до Всеукраїнського тижня дитячого читання

Всеукраїнський тиждень дитячого читання – це  щорічне  свято, яке відзначають наприкінці березня у бібліотеках всієї країни. Це довгоочікувана подія для дітлахів, а ще хороша нагода провести канікули цікаво, весело та з користю.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

До традиційного свята дитячої книжки долучилися і бібліотеки Боратинської громади. Тиждень читання був наповнений зустрічами з улюбленими дитячими творами, літературними подорожами, іграми та вікторинами, різноманітними конкурсами, акціями.

У бібліотеці села Боратин тиждень розпочався із літературних перегонів «В країні казок», юні читачі також переглянули відеопрезентацію про історію книгодрукування, знайомилися з періодичними виданнями для дітей, розгадували кросворди, грали ігри.

Для читачів книгозбірні села Гірка Полонка підготували виставку «Її величність Українська книга», де всі охочі мали нагоду ознайомитися з літературними новинками та нетлінною класикою. Школярі взяли участь у бібліошопінгу «Нова книга у фонді бібліотеки», а також долучилися до проведення майстер-класу з виготовлення паперових прикрас.

У Баківцівській бібліотеці відбувся книжковий дайвінг «Три причини почитати: цікаво, корисно, потрібно» та чаювання із книгою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: