19:53, 28 Вересня 2018

Безробітним лучанам розповіли, як розпочати свій бізнес

У черговий раз у рамках функціонування Центру розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості відбувся семінар «Як розпочати свій бізнес» для безробітних громадян, які мають намір започаткувати власну справу. 

Про це повідомляє Луцький МЦЗ у “Фейсбук”.

Під час заходу фахівець центру зайнятості Наталія Мазур ознайомила присутніх з можливістю започаткування підприємницької діяльності за сприянням державної служби зайнятості.

Для надання інформації щодо можливостей мікрокредитування малого бізнесу до участі в заході запросили представник ВАТ «Ощадбанк» – Вікторію Стельмащук

Вікторія проінформувала присутніх про умови та перевагу отримання кредитів для бізнесу. При цьому акцентувала увагу учасників заходу на тому, що оптимальним рішенням для започаткування та ведення власного бізнесу може бути використання пропозицій фінансової програми підтримки для підприємців «Будуй своє», наочно презентувавши основні блоки, з яких вона складається.

Проведення наступного семінару «Як розпочати свій бізнес» запланували у Центрі розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості на 3 жовтня 2018 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: