21:20, 12 Липня 2018

Безробітним лучанам розповіли про важливість легального працевлаштування

Луцькому міському центрі зайнятості провели семінар «Легальна зайнятість» за участю начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Тетяни Коллер Луцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області. 

Про це повідомляють на сторінці центру у “Фейсбук”.

Фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Надія Герило Луцького міського центру зайнятості акцентувала увагу запрошених про можливості служби здійснювати пошук роботи не тільки в межах міста, а й по всій Україні, отримати профорієнтаційні послуги, в тому числі профдіагностичні, пройти професійну підготовку, підвищити свою кваліфікацію з перспективою подальшого працевлаштування.

Ознайомила з сучасними можливостями використання послуг Державної служби зайнятості, а саме: відеорезюме та он-лайн співбесіда з роботодавцем; електронна черга реєстрації громадян; електронний кабінет роботодавця. 

Представник Пенсійного фонду розповіла присутнім про можливість отримувати інформацію щодо нарахованого страхового стажу, розміру заробітної плати та сплачені страхові внески з системи персоніфікованого обліку, переглянути дані власної пенсійної справи, сформувати запити на попередню підготовку документів, записатись на прийом до фахівців Фонду, отримати інформацію про стан розрахунків платників з Пенсійним фондом України.

Консультаційні послуги можна отримати в будь який зручний час, використавши мережу інтернет та зареєструвавшись на порталах Державної служби зайнятості та Пенсійного фонду України. 

Легалізація своєї зайнятості є запорукою соціальної підтримки громадян.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: