17:56, 27 Липня 2018

Безробітним лучанам розповіли про переваги легального працевлаштування

У рамках проведення інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми у Луцькому міському центрі зайнятості був проведений інформаційний семінар «Легальна зайнятість».

Про це повідомляють на сторінці центру зайнятості у “Фейсбук”.

На захід запросили Олександра Галайко, завідувача сектору супроводження інформаційних систем ведення реєстру застрахованих осіб Луцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області.

Фахівець центру зайнятості наголосив про необхідність проявляти граничну обережність при влаштуванні на роботу. Отримуючи заробітну плату в конвертах, втрачається багато привілеїв, які мають ті, хто працює офіційно. Сьогодні багато послуг служби зайнятості та пенсійного фонду доступні онлайн. Активно впроваджуються передові новації в роботу служби та фонду. Відповідно питання легальної зайнятості є питанням чи зможе людина скористатися цими послугами у повному обсязі, якщо працює неофіційно.

Усі зазначені теми присутні мали можливість обговорити та отримати відповіді від фахівців відповідних служб. Завдяки проведенню подібних заходів у центрі зайнятості в учасників підвищується рівень знань з різноманітних аспектів законодавства про працю України, що вкрай позитивно впливає на легалізацію зайнятості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: