22:44, 26 Січня 2023

Безпритульних тварин у Володимирі можна записати на безплатну стерилізацію

Відповідно до програми регулювання чисельності безпритульних тварин на 2022-2024 роки передбачається проведення комплексу заходів, направлених на зниження чисельності безпритульних тварин, зокрема шляхом стерилізації. Ця програма ґрунтується на принципах гуманного ставлення до безпритульних тварин і запобігання жорстокому поводженню з ними.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Регулювання чисельності безпритульних тварин у межах програми здійснюється методом біостерилізації з подальшими вакцинацією та ідентифікацією мікрочипами міжнародного стандарту ISO 11784/11785, кліпсуванням та поверненням тварини до ареалу попереднього перебування (місця вилову) для вільного проживання або прилаштуванням до нової сім’ї.

Стерилізацію тварин проводять на базі Володимирської міської державної лікарні ветеринарної медицини, що розташована на вулиці Кобзарській, 1. Отож, якщо у вашому дворі мешкають безпритульні тварини, якими ви опікуєтесь, можете звернутись до адміністратора муніципального реєстру за номером телефону 0932377362, аби залишити заявку про необхідність стерилізації.

Зауважуємо, що програмою регулювання чисельності безпритульних тварин, яка передбачає стерилізацію за кошти місцевого бюджету, можуть скористатися і власники домашніх тварин, які опинилися у складних життєвих обставинах або ж належать до пільгових категорій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: