17:54, 19 Березня 2020

Без побутової хімії та алкоголю, але з СТО та ветклініками: у Луцьку уточнили рішення щодо закриття магазинів та закладів на час карантину

Зміни до рішення щодо тимчасового закриття магазинів і закладів у Луцьку ухвалили депутати міськради.

Про це йшлося під час пленарного засідання позачергової сесії Луцької міськради 19 березня.

Депутати ухвалили зміни до рішення міської ради від 16.03.2020 № 72/4 «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Луцьку та населених пунктах Прилуцького старостинського округу, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19».

Як пояснив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Юрій Кирилюк, передбачать закриття магазинів автозапчастин, побутової хімії, техніки та засобів мобільного зв’язку та будматеріалів, вони зможуть працювати лише на доставку товарів. Якщо магазин не може надавати доставку товарів, він повинен зачинитися.

Заступник міського голови Костянтин Петрочук повідомив, що мийки, шиномонтажі та СТО працюватимуть, натомість в магазини автозапчастин клієнтів пускати забороняють. Також зможуть працювати установи із забору аналізів і проведення лабораторних досліджень, ветеринарні клініки та ветеринарні аптеки. На запитання щодо роботи закладів торгівлі у тимчасових спорудах, він відповів, що всі продуктові крамниці та аптеки працюватимуть, але якщо магазин торгує здебільшого алкоголем і тютюновими виробами, але там є сік і кілька буханок хліба, такий магазин повинен бути закритий. Водночас, ніхто не закриватиме магазини, які торгують і продуктами першої необхідності, і алкоголем.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: