17:26, 30 Липня 2021

Авторки проекту «Невидимий Володимир» організували екскурсію стародавнім містом

28 липня відбулася екскурсія за проектом «Невидимий Володимир», який організували наукова співробітниця адміністрації Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир» Орися Вознюк та журналістка газети «Слово правди» Віталіна Макарик.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Проект «Невидимий Володимир» був заснований у 2019 році. Він включає про себе історичні розповіді про вулиці старого Володимира та життя, яке вирувало на них сто років тому. Зокрема, всі охочі, які взяли участь в екскурсії, придбали ключ, як символ таємничості старого міста.

Маршрут екскурсії включав центральну частину міста. Більшість об’єктів, про які розповідали екскурсоводи уже не існує, або ж вони виконують зараз зовсім інше призначення. Тож екскурсанти мали змогу зайти у:

кінотеатр Голубий Дунай;

будинок, в якому зупинявся польський король;

аптека Антонія Коломийського;

Просвіта;

магазин Шуровського;

будинок Омеляна Дверницького;

будинок лікаря Зінкевича;

Талмуд-Тора;

будинок купця Лимонника;

адвокатська контора Владислава Лікіндорфа;

цукерня Луціана Ковальського;

будинок російського дворянства;

банк «землі польської»;

домініканський монастир;

Городище «Вали».

На завершення екскурсії учасників чекали торба з передбаченнями та представлення проекту «Невидимий Володимир», який втілився на сторінках однойменної газети, котра була видана адміністрацією ДІКЗ «Стародавній Володимир». Гутірка та розіграш призів відбулися на  Городищі «Вали».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: