19:03, 05 Вересня 2021

Автобусний маршрут № 24 у Луцьку пропонують зробити тролейбусним

Забезпечити адекватне функціонування маршрутів громадського транспорту Луцька закликає міську владу автор електронної петиції.

Відповідну петицію зареєстрували 3 вересня.

«У зв’язку з початком навчального року, що зумовлює різке збільшення пасажиропотоку, а також збільшення інтервалів на маршрутах, де працюють автобуси MAN пропоную, а точніше вимагаю:

Автобусний маршрут № 24 “Вересневе – КРЗ” зробити тролейбусним, так як він повністю проходить під тролейбусною лінією (в 2009-2015 роках їздив тролейбус № 6 за цим маршрутом). Забезпечити щонайменше 6 одиниць рухомого складу, щоб досягти інтервалу до 20 хв. Після 20 години мають залишиться 2-3 одиниці.

Звільнені автобуси з маршруту № 24 перевести на автобусні маршрути № 12 та 32, де інтервал руху наразі складає більше 20 хв. Таким чином можна буде скоротити інтервал до 12-15 хв.

Тролейбусний маршрут № 4 та 4а вкоротити до кінцевої зупинки “Районні електромережі” (так як це було до початку 2018 року) та забезпечити щонайменше 5 одиниць для інтервалу до 15 хв. Нинішній інтервал руху 44 хв у Привокзальному мікрорайоні є неприпустимим, оскільки там знаходяться багатоповерхівки, обласна лікарня та пологовий будинок, а на вулиці Львівській теж живе багато людей, в тому числі пільговики. Після 20 години має бути щонайменше 2 одиниці на маршруті.

Відновити на маршруті № 15а всі 7 випусків, які курсували до перекриття проспекту Волі, адже великий пасажиропотік спостерігається на відрізку “Відродження – Молоді – Соборності – Перемоги”. Наявний інтервал 14 хв є завеликим для центрального маршруту. Крім того, забезпечити інтервал руху після 20 год не більше 20 хв (мінімум має бути 3 одиниці, які повинні курсувати до 23:30).

Для виконання цих всіх вимог місто вже закупило 12 нових тролейбусів, а випуск так і не збільшився, а навпаки, зменшився, багато тролейбусів стоять у резерві. Крім того, на початку літа вийшла нова група водіїв, тому повинно вистачити кадрового ресурсу.

У разі відмови виконання, вважатиму управління транспорту недієздатним, непрофесійним або ж фінансово зацікавленим збоку певних перевізників у теперішній ситуації, що склалася», – пише автор петиції Андрій Сасюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: