11:09, 22 Березня 2022

Аварійні бригади КП «Луцькводоканал» оперативно усунули небезпечне ушкодження магістрального водогону

Працівники аварійних бригад КП «Луцькводоканал» продовжують оперативно усувати всі аварійні ситуації, засмічення водопровідних і каналізаційних мереж, працюючи 24/7, забезпечуючи мешканців громади якісною питною водою, надійним водопостачанням і водовідведенням.

Про це повідомляють у Луцькій міськраді.

Днями працівники підприємства ліквідували аварійну ситуацію на магістральному водогоні, від роботи якого залежить водопостачання значної частини Луцька. На чавунній трубі діаметром 600 мм утворилась поздовжня, майже метрова тріщина. Проблема зношених чавунних труб полягає саме у формуванні довгих тріщин уздовж поверхні. Однак, працівники швидко знайшли місце ушкодження, переключили постачання води на інші водогони, завдяки чому вода в оселях лучан не зникла, а тільки був понижений тиск в мережах. Упродовж 24 годин зібрали і укомплектували все необхідне обладнання, попри те, що воно не ходове і збирати його непросто. Ушкоджену частину працівники замінили на нову і відновили роботу водогону в мінімально можливий термін.

Також, найближчим часом, аварійні бригади “Луцькводоканалу” працюватимуть над заміною значної ділянки аварійного водогону, від якого залежить надійність водопостачання у місті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: