15:16, 30 Серпня 2021

Apple Magic Mouse 2: основні характеристики та принцип роботи*

Apple Magic Mouse – це бездротові миші від компанії «Apple». Вперше цей продукт був представлений в 2009 році. У першій моделі була дещо інша назва – Mighty Mouse, після чого виробники ухвалили рішення про перейменування її в Apple Mouse. На цей момент покупцям доступні два типи мишей –  провідна і бездротова.

Особливості Apple Magic Mouse 2

У 2015 році на ринку з’явилася нова модель – Apple Magic Mouse 2. Вона отримала вдосконалені функції і характеристики, в порівнянні з минулим варіантом.

Цей пристрій має такі особливості.

1. Для роботи миші не будуть потрібні батарейки, але при цьому неможливо її використання під час підзарядки. Причиною такого недоліку є низьке розташування кабельного роз’єму. Багато користувачів були змушені відмовитися від використання пристрою саме з цієї причини.

2. Місткість батареї досить велика, завдяки чому одного заряду буде досить на 3-4 тижні. Така властивість частково компенсує попередній пункт. Представники компанії заявили, що в разі двохвилинного заряду миша здатна пропрацювати 8-9 годин.

3. Досягнення повного заряду можна отримати ж після однієї години. Рекомендується залишати пристрій для зарядки на ніч, а вранці отримати мишу з місячним зарядом. У цілому виробники передбачили всі нюанси для комфортної роботи.

4. Apple Magic Mouse 2 з’єднується з мультитач-системою.

Таким чином нова вдосконалена миша відповідає всім вимогам користувачів.

Робота сенсора в Apple Magic Mouse

На цій версії миші немає будь-яких додаткових кнопок — передбачений лише лівий і правий клік. Однак використання жестів дозволяє обійтися без їх застосування.

Незважаючи на всі переваги пристрою, є й вагомий мінус — вона непрактична для любителів комп’ютерних ігор. Миша підійде для активних людей, які працюють, які і є цільовою аудиторією.

Відмінності Apple Magic Mouse 1 і 2

Серед вагомих відмінностей поліпшеної версії:

– працює без батарейок;

– має більш високу вартість;

– більш міцна.

Як уже згадувалося, нова модель не вимагає використання батарейок. Така зміна дозволяє економити на їхньому регулярному придбанні. Крім того, відсутня зайвий відсік, що зменшує рівень забрудненості конструкції.

Ціна нової моделі також дещо відрізняється, оскільки є трохи вище. Це обумовлено наявністю стандартного кабелю в першій моделі, який взаємодіє з усіма подібними роз’ємами. У разі поломки зарядних пристроїв для іншої техніки він може продовжувати використовуватися.

Міцність нової моделі була істотно підвищена, так як в ній немає рухливих елементів, які здатні з часом розхитуватися. Підсумувавши, можна сказати, що цей варіант істотно краще, ніж попередній.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: