18:35, 31 Березня 2020

Антимонопольники на Волині перевіряють, чи не штрафують волинян за несплату комунальних послуг

Волинське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України здійснює перевірку щодо недопущення нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги, припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинського обласного територіального відділення АМКУ.

Волинське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України на виконання доручення Голови Антимонопольного комітету України, посилило контроль за діяльністю суб’єктів господарювання, які діють на ринках житлово-комунальних послуг на предмет дотримання ними законодавства про захист економічної конкуренції, в тому числі щодо недопущення нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги, припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх не оплати або оплати не в повному обсязі у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби» від 17.03.2020 № 530-ІХ.

Для забезпечення вищезазначеного, Відділенням надано обов’язкові для розгляду рекомендації 13 суб’єктам господарювання, які діють на ринках житлово-комунальних послуг Волинської області.

Також Відділенням надано рекомендації 5 суб’єктам господарювання, що здійснюють діяльність на ринках роздрібної торгівлі продуктами харчування, які входять до переліку продуктів харчування для основних соціальних і демографічних груп населення, в територіальних межах Волинської області, щодо вжиття заходів спрямованих на утримання встановлення економічно необґрунтованих роздрібних цін на продукти харчування на час карантину.

Співробітниками Відділення проводиться щоденний моніторинг цін на продукти харчування та лікарські засоби в роздрібних мережах м. Луцька, інформація про роздрібні ціни щоденно надається до Антимонопольного комітету України.

Здійснюється щоденний моніторинг інформації (реклами), що поширюється в ЗМІ та соціальних мережах, з метою виявлення та припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції стосовно ситуації навколо заходів щодо запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: