13:41, 26 листопада 2019

Анна Рудень оголосила війну плагіату в Луцьку

У понеділок в луцькій бізнес-тусівці на “Фейсбук” спалахнув скандал. Місцеве агентство поцупило допис в команди інших спеціалістів. Скопіювали грубо: ідею, текст, пунктуацію і навіть емоджі. У відповідь відома маркетолог оголосила війну цьому плагіату.

В інтернеті постійно крадуть і що тут такого?

Виявилось плагіатори не на тих натрапили, адже скопіювали допис у marketing.bar. А це унікальний і запатентований бізнес-проєкт: мобільна маркетингова агенція. Ми поспілкувались із його засновницею Анною Рудень. Вона так коментує цю ситуацію:

«Раніше я б посміхнулась: нас копіюють – значить ми попереду. Але не цього разу! marketing.bar – особливий тип надання послуг SMM – мобільна маркетингова агенція, концепція, якої не має аналогів в Україні. Назва як раз проходить процес державної реєстрації та патентування. Над marketing.bar працює шість спеціалістів, вони розробляли стратегію, креатив, писали оригінальні тексти під цю ідею. Проігнорувати крадіжку нашого контенту – це знецінити їхню працю. А я ціную свою команду, партнерів і буду їх захищати».

Сторінка marketing.bar в «Instagram»

Знайдіть 10 відмінностей

Оригінальний допис

Варіант копіювальників

Реакція на плагіат не забарилася

Допис Анни Рудень у «Facebook»

Такі ситуації трапляються вже не вперше у Луцьку. Варто не боятися і розповідати про таких «героїв», а ще краще – цінувати  інтелектуальну власність й створювати власний продукт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: