14:03, 20 Вересня 2022

Активістів Ковельської громади запрошують до участі в навчанні та конкурсі проектів

У Ковелі організовують тренінг «Дії творять зміни: як розвивати громаду через об’єднання та адвокацію».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Ви мешкаєте в Ковельському районі? Погоджуєтеся, що розвиток волинських громад в умовах війни особливо важливий? Маєте ідеї, які допоможуть вирішити місцеві проблеми?

Якщо у вас три так, то вам варто відвідати тренінг «Дії творять зміни: як розвивати громаду через об’єднання та адвокацію». Захід відбудеться у п’ятницю, 23 вересня, в Ковелі.

Під час тренінгу ви більше дізнаєтеся про те, як результативно впливати на вирішення проблем громади; в який спосіб активні мешканці можуть впливати на місцеву політику та що потрібно для успішної адвокаційної кампанії.

По завершенню навчання оголосять конкурс проектів. Всі зацікавлені зможуть подати свої ідеї, які передбачатимуть здійснення адвокаційної діяльності із використанням інструментів місцевої демократії, на розгляд конкурсної комісії. Найкращі проекти отримають фінансову підтримку для втілення.

Для того, щоб взяти участь в навчанні, вам потрібно до 12:00 21 вересня заповнити форму реєстрації.

Рекомендують відвідати захід командно (до трьох людей в команді), але індивідуальна участь теж можлива.

Довідково:

Тренінг та конкурс відбудуться в межах проекту «Підтримка діяльності громадського сектору Волині у період нових викликів та потреб», що реалізовує Волинський Інститут Права за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: