19:11, 20 Травня 2022

Акцію до Дня вишиванки організували на Театральному майдані Луцька

У День вишиванки, що відзначається в Україні щороку 19 травня, департамент культури міської ради та Палац культури міста Луцька організували на Театральному майдані акцію «Вишиванка- духовна броня Українців».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Захід розпочався показом вишиванок з особистої колекції Олени Козачук, заслуженого працівника культури України, керівника зразкового аматорського ансамблю танцю «Волиняночка». Традиційне національне вбрання майстерно демонстрували учасники ансамблів танцю «Волиняночка» та «Волинянка».

Вірш про вишиванку, що є оберегом для кожного українця та нашої країни, емоційно читала маленька харків’янка, яка перебуває у Луцьку у зв’язку з воєнними діями.

Учасники арттерапевтичного центру, що діє у Палаці культури, продемонстрували витинані розмальовані вишиванки, які виготовили спеціально до Дня вишиванки.

Звучали під час заходу слова подяки та підтримки нашим захисникам, слова упевненості у тім, що наша Перемога близько і наступний День вишиванки відзначатимемо масштабніше та яскравіше.

Завершилася акція хореографічною композицією «Україна є! Україна буде!» у виконанні учасників хореографічних колективів Палацу культури.

Участь у заході взяли заступник міського голови Ірина Чебелюк та директор департаменту культури міської ради Тетяна Гнатів. Вітаючи з Днем вишиванки, Ірина Чебелюк акцентувала на надзвичайній місії, що випала на долю сучасного покоління – зберегти, плекати й розвивати національні традиції, серед яких – вишиванка, що є оберегом української ментальності, символом нашої свободи та незламності.

Слава Україні! Героям Слава!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: