22:45, 20 Вересня 2022

Агресія рф у Чорному та Азовському морях: Рада звернулася до світової спільноти

Верховна Рада України ухвалила заяву із зверненням до світової спільноти щодо засудження агресії російської федерації в районах Чорного та Азовського морів і Керченській протоці.

Як повідомляє «Укрінформ» із посиланням на сайт парламенту, за відповідну постанову “Про Заяву Верховної Ради України “Про агресію російської федерації в районах Чорного та Азовського морів і Керченській протоці” (№ 8015) проголосували 329 народних депутатів.

Так, згідно з текстом заяви, Верховна Рада звертається до ООН, Європейського парламенту, Парламентських асамблей Ради Європи, ОБСЄ і НАТО, урядів та парламентів іноземних держав щодо засудження агресії російської федерації в районах Чорного та Азовського морів і Керченській протоці. Окрім того, парламент просить надати Україні допомогу, як жертві агресії, у реалізації невід’ємного права на самооборону, а також необхідності вжиття ефективних колективних заходів для усунення загрози миру і подавлення актів агресії рф в районах Чорного та Азовського морів і Керченській протоці, зокрема, проведення операцій із забезпечення свободи судноплавства.

Як повідомлялося, раніше Президент України Володимир Зеленський заявляв, що через військові дії російської федерації Чорне та Азовське моря стали одними з найнебезпечніших на планеті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: