22:16, 02 Липня 2026

Тікав від патрульних: у Луцьку п’яний водій під час комендантської години скоїв ДТП

Сьогодні, 2 липня, під час дії комендантської години патрульні помітили автомобіль Lexus, водій якого рухався містом.

Про це повідомляють на сторінці патрульних у “Фейсбук”.

Інспектори подали вимогу про зупинку за допомогою проблискових маячків та спеціального звукового сигналу. Втім, водій проігнорував вимогу, різко збільшив швидкість та почав тікати.

Невдовзі, на вулиці Конякіна, керманич не впорався з керуванням і здійснив наїзд на перешкоду.

Під час спілкування з 26-річним водієм патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння як на місці зупинки, так і в медичному закладі чоловік відмовився.

На порушника інспектори склали адміністративні матеріали за: ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані спʼяніння); ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП); ст. 122-2 (Невиконання водієм вимоги поліцейського про зупинку транспортного засобу); ч. 1 ст. 126 (Керування без відповідних документів) КУпАП.

“Кожне необдумане рішення за кермом може мати серйозні наслідки. Не керуйте транспортом у стані сп’яніння. Це – запорука безпеки на дорогах”, – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: