19:51, 12 Вересня 2022
Ковельчани віддали шану Герою Леоніду Килибі
Жителі громади попрощалися із полеглим військовим Леонідом Килибою.
Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.
Осінній дощ..
Сльозами плаче небо.
Холодний вітер з кленом гомонить.
Їм як і нам, тої війни не треба.
Їх, як і нас, війна в душі болить.
Уже 201- й день війни, кожен з них приносить стільки горя і сліз на українську землю.
Сьогодні Ковельська громада прощається з 52-річним захисником Леонідом Килибою. Він загинув 6 вересня біля селище Залізничне на Харківщині.
Леонід закінчив школу № 7, працював у Ковельському держлісгоспі. Коли у 2014 році розпочалась російська навала, став на захист України. Згодом повернувся у рідне місто. Маючи військовий досвід, у перший день повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на фронт.
Він – Герой, який віддав за Україну своє життя. Ніколи не забудемо його сили, хоробрості та патріотизму.
“Ім’я Леоніда Килиби назавжди буде вписане у книгу пам’яті нашої громади. Він вірив у Перемогу, наближав її. Спасибі йому за це. Низький уклін рідним і близьким”, – наголосив під час громадянської панахиди міський голова Ігор Чайка.
У Леоніда залишилася дружина Тетяна, донька Богдана, маленький онук Андрійко, син Петро, який теж з лютого боронить Україну. Сьогодні він приїхав, щоб попрощатись з батьком.
Маємо пам’ятати, що свобода дається не легко. Українські воїни ціною власного життя виборюють незалежність для кожного з нас.
Безмежна подяка нашому Герою!





















Залишити відповідь