20:20, 09 Грудня 2021

На Волині поліцейські склали понад тисячу протоколів за порушення карантину

За час червоного рівня епіднебезпеки, введеного у області із 8 листопада, поліцейські виявили та склали 1088 протоколів за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Найбільше склали адмінматеріалів, а саме 1048,  за ч.2 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йдеться про перебування  в громадських будинках, громадському транспорті під час дії карантину без захисних масок.

За вказані правопорушення суди та органи поліції ухвалили рішення про накладення на правопорушників штрафу на загальну суму понад  190 тис. грн.

Крім того, правоохоронці проводять превентивні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території області. За період із 8 листопада перевірили понад 9 тис. суб’єктів господарювання та здійснили майже 3,5 тисячі перевірок правил пасажирських перевезень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: